XVII Diecezjalne Spotkanie Młodych w Wiślicy

26 maja 2019
Już jest na YouTube ??? Zapis transmisji
30 maja 2019
Już 15 czerwca 2019 r. rozpocznie się XVII Diecezjalne Spotkanie Młodych w Wiślicy, które w tym roku odbędzie pod hasłem "Po co Ci to? Pod prąd do źródła".
PROGRAM SPOTKANIA:
16.30 – Zjazd – i nawiedzenie Kolegiaty
17.00 – przejście na plac i zapisy
17.20 – oficjalne rozpoczęcie – podjęcie tematyki i śpiew - zespół TO ON
18.00 – Msza święta
19.00 – lekka przerwa – ok. 15 minut
19.15 – świadectwo – p. Andrzeja Sowy
20.00 – Zespół NIEMAGOTU – koncert połączony z UWIELBIENIEM ( w połowie koncertu będzie wprowadzony uroczyście obraz Matki Bożej Łokietkowej wraz z krzyżem)
21.00- KONCERT Mietka Szcześniaka
22.20 - zakończenie spotkania
Czekamy na Wasze zgłoszenia na Spotkanie Młodych w Wiślicy!
Im szybciej zapiszecie się na Spotkanie, tym lepiej przygotujemy się na wasz przyjazd!
Zapisy na stronie - https://wislica2019.evenea.pl/
Wcześniejsze ZGŁOSZENIE GRUPY pomoże nam usprawnić organizację i przygotować Spotkanie na właściwą liczę uczestników.
Zapisując całą grupę znacząco skrócisz proces obsługi w recepcjach na placu Wiślickim. Bardzo prosimy o w ofiary w wysokości 10zł od każdego uczestnika Spotkania na konto:
PEKAO SA w Kielcach: 76 1240 1372 1111 0010 4814 5801
Tytułem: Darowizna Duszpasterstwo Młodzieży - Wiślica
Formularz wpłaty ukazany przy zapisach będzie potwierdzeniem wpłaty.
Ofiara każdego uczestnika pomoże nam w pokryciu niezbędnych kosztów organizacji Spotkania, m.in. nagłośnienia, oświetlenia, telebimu, sanitariatów, zabezpieczenia medycznego i wielu innych.
Ofiarę można złożyć również w recepcjach w dniu Spotkania. Wtedy będzie wynosiła 12zł od każdego uczestnika.
Pamiętaj:
- Należy wchodzić całymi grupami,
- miej przygotowany na wierzchu dowód wpłaty i e-potwierdzenie rejestracji grup
Szczegółowe informacje na www.dsmwislica.diecezja.kielce.pl