Spotkanie Kolędników Misyjnych

14 stycznia 2020
Sztafeta modlitewna w intencji ŚDM
25 stycznia 2020

Biskup Kielecki Jan Piotrowski serdecznie zaprasza wszystkie grupy Kolędników Misyjnych na doroczne diecezjalne spotkanie, które odbędzie się w sobotę, 25 stycznia 2020 r. – tym razem w Bazylice Grobu Bożego w Miechowie.

Będzie to zarazem dziękczynienie za wszystkich naszych najmłodszych misjonarzy.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM:

Godz. 10.00 – Zawiązanie wspólnoty
– poznanie historii parafii w Miechowie
– spotkanie z misjonarzem z Peru ks. Grzegorzem Pańczykiem
– spotkanie z przedstawicielami Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci z Warszawy
– animacja misyjna
– konkurs na najpiękniejszą gwiazdę

Godz. 12.00 – Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego
– poczęstunek na zakończenie spotkania
– miły upominek dla wszystkich przybyłych

Zgłoszenia grup do 23 stycznia 2020 r. u ks. Łukasza Zygmunta pod nr tel: 502-429-800.

Moi Drodzy! Szczęśliwie zakończyliśmy nasze misyjne kolędowanie! Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim duszpasterzom, katechetom, siostrom zakonnym oraz rodzicom, a zwłaszcza dzieciom. Dziękuję wszystkim rodzinom goszczącym w swoich domach zwiastunów Dobrej Nowiny. W wielu parafiach były to kilkuosobowe grupy. Dziękuję za tę piękną inicjatywę i trud przygotowania Kolędników Misyjnych. Dzięki zebranym ofiarom pomożemy w tym roku dzieciom w Amazonii.

Z wyrazami szacunku i darem modlitwy

ks. Łukasz Zygmunt
DYREKTOR PAPIESKICH DZIEŁ MISYJNYCH DIECEZJI KIELECKIEJ