Rekolekcje Wielkpostne w TVP3

Dzień Młodzieży ON LINE!!!
26 marca 2020
zaproszenie na uwielbienie online
24 kwietnia 2020

Szczęść Boże – wraz z ks. Marcinem Kowalskim i ks. Miłoszem Hołdą chciałem was zaprosić na 4 dni rekolekcji pod hasłem NIEZNANE DNI. Kilka dni przed śmiercią Jezusa stają się bardzo kluczowe. Zazwyczaj koncentrujemy się na Triduum Paschalnym – ale mało kto zwraca uwagę na to, że Niedzielą Palmową zaczyna się tzw. WIELKI TYDZIEŃ. Chcemy was zaprosić do współtowarzyszenia Jezusowi w Jego przejściu. To wytężony czas, który w bólach – otwiera drogę do zbawienia. Niech te spotkania będą też otwieraniem się na to co nieznane. W tych dniach w sposób szczególny potrzebujemy Bożego towarzyszenia. Spotkania będą emitowane w TVP 3 KIELCE oraz należy ich szukać na stronie internetowej i FB TVP 3 Kielce. Kto sądzi, że warto – proszę o promocję.

Ks. Marcin Boryń
Grafika – Damian Stawski