Panama w Kielcach – 26 stycznia 2019 godz. 18:00- Targi Kielce-zapisy tylko do 15 stycznia

I FORUM MŁODYCH 2019
7 stycznia 2019
Betlejem w Kielcach już za nami.
15 stycznia 2019

Panama w Kielcach – Przed nami kolejne Światowe Dni Młodzieży. Tym razem w Panamie.

Nie jesteśmy obojętni wobec tego święta młodych. Chcemy ten czas przeżyć w łączności z młodzieżą i papieżem Franciszkiem w naszej diecezji, pod hasłem “W mocy Bożego Ducha” na hali Targów Kielce. To niepowtarzalne wydarzenie odbędzie się w trakcie Światowych Dni Młodzieży, 26 stycznia 2019 r. o godzinie 18. Podczas spotkania nie zabraknie modlitwy, śpiewu, uwolnienia i radości. W tym wydarzeniu będą nam towarzyszyć p. Patrycja Hurlak, MUODE KOTY, p. Michał Rassek oraz nasz zespół TO ON.

Spróbujemy też połączyć się z naszymi przedstawicielami, którzy będą fizycznie obecni w Panamie, aby choć trochę doświadczyć klimatu tego spotkania. Spotkanie poprowadzi grupa ewangelizacyjna z Łodzi, która przeniesie nas w niezwykłe spotkanie z Chrystusem przychodzącym w Słowie.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie młodych od 16 roku życia. Zapisy należy dokonać na stronie internetowej http://www.sdm.diecezja.kielce.pl do 15 stycznia 2019 r. Po tym terminie nie będzie już możliwości zgłoszenia swojego udziału.

Zaproszenie Jego Ekscelencji Biskupa Jana Piotrowskiego Zaproszenie

Zachęcamy do obejrzenia teledysków.

„Muode Koty” to świeża krew na chrześcijańskiej scenie. Nie mają na koncie wydanych płyt, nie stąpali po wielkich scenach, nie mają rzeszy fanów. Mają za to niezaprzeczalny talent! Są jak nieoszlifowane diamenty, jak perły wyciągnięte z bagna. Koty, które nie idą za stadem baranów, tylko kroczą pod prąd. To chłopaki, którzy przyznają się do Jezusa, co więcej chcą Go uwielbiać za pomocą rapu. Mimo młodego wieku, po wielu przejściach i niebezpiecznych zakrętach. Sex, drugs & Rock’n Roll! A teraz świadomi swojej słabości, oddają się w ręce Tego, który może wszystko!

Muode Koty na Youtube

MICHAŁ RASSEK miał całkiem udany debiut jako młody  artysta. Tworzy muzykę, która przypadnie do gustu młodemu jak i starszemu pokoleniu. Profesjonalnie wykonane aranżacje, wzbogacają dojrzałą treść utworów na płycie.

Michał Rassek – młody songwriter i gitarzysta z Poznania. Muzycznie łączy gitarowego rocka z nastrojowym przekazem gitary akustycznej, utrzymując całość swojej twórczości w tematyce gospel. Podczas gdy piosenki powstają od kilku lat, dopiero rok temu uformowała się grupa muzyków, z którymi Michał dzisiaj współpracuje. W skład zespołu wchodzą Maja Ludwiczak ( 2gi wokal ), Jakub Muszkiet ( klawisze ), Paweł Ludwiczak ( gitara basowa ) i Jakub Ziemba ( perkusja ).

Święty Izraelski- Michał Rassek na Youtube