E-Koncert na 100 lat!

zaproszenie na uwielbienie online
24 kwietnia 2020
„Siedem dusz”
18 maja 2020

page1image65040576

PANIENCE NA DOBRANOC

Niezwykły koncert upamiętniający Św. Jana Pawła II

www.fabrykakoncertow.com.pl

18 Maja 2020 godz. 18.00

Z okazji setnej rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II – znani śląscy artyści w niezwykłym koncercie!

Magda Anioł, Sylwester Targosz-Szalonek, Mirosław Szołtysek, Bożena Szołtysek oraz Dariusz Niebudek przypomną postać Ojca Świętego i jego oddanie Najświętszej Panience już w poniedziałek 18 maja 2020 r. w specjalnym koncercie on-line na platformie www.fabrykakoncertow.com.pl

Kolejny koncert on-line na trudne czasy powstał specjalnie z myślą o naszym ukochanym Papieżu i jego oddaniu Matce Bożej.

Data koncertu nie jest przypadkowa – to dzień urodzin Ojca Świętego, ponadto jak Polska długa i szeroka miesiąc maj jest w szczególny sposób poświęcony Maryi – Królowej Polski. Święty Jan Paweł II zawierzał Najświętszej Panience całą swojąposługę i wszystkie troski. Wszystkich, którzy również chcieliby powierzyć swoje zdrowie, dobro i przyszłość najbliższych Maryi zapraszamy na koncert do internetu. W obecnej chwili to jedyne bezpieczne miejsce spotkań, gdzie możemy poczuć wspólnotę.

Usłyszymy wspaniałe utwory hołdujące Matce Bożej oraz tytułowy utwór „Panience na dobranoc”, który wykonają wspólnie wszyscy artyści. W ten sposób uczcimy pamięć o jednym z najznamienitszych Polaków w 100. rocznicę urodzin Św. Jana Pawła II.

Koncert „Panience na dobranoc” to kolejna inicjatywa dostępna na platformie www.fabrykakoncertow.com.pl jako alternatywa wydarzeń w obecnym czasie. To pomysł organizatorów widowisk „Betlejem w Polsce”, Chrześcijańskiego Grania oraz – gromadzących tłumy widzów – corocznych Ekumenicznych Koncertów Rodzinnych „Bądź jak Jezus”.

Dostęp do koncertu możliwy jest poprzez stronę: www.fabrykakoncertow.com.pl za opłatą 10 zł, która umożliwi organizację wydarzenia.

Katowice, maj 2020

page1image50729856 page1image50739840 page1image50729088 page1image50729280

Dodatkową atrakcją po koncercie będzie multimedialna opowieść ukazująca całość pontyfikatu Ojca Świętego. To wyselekcjonowany i specjalnie ilustrowany zbiór materiałów zdjęciowych, grafiki oraz archiwalnych nagrań dźwiękowych poświęcony osobie Jana Pawła II –„ Święty z Bliska”.

Zapraszamy!

KONTAKT DLA MEDIÓW:
tel. 726 726 083
mail: media@betlejemwpolsce.pl kontakt@fabrykakoncertow.com.pl