Cykl 7 Rozważań Adwentowych

29 listopada 2020

Zawołaj: „O Przyjdź i zajmij Swe miejsce” – 7 Adwentowych Rozważań

Alleluja!!!

Rozpoczynamy cykl adwentowych rozważań pod hasłem „Zawołaj: O Przyjdź i zajmij Swe miejsce!”, jednak to nie będą rozważania codzienne. Rozważań będzie 7 – siedem niezwykłych, adwentowych spotkań z Tym, który chce przyjść do spragnionych serc.  Siódemka to boska liczba.

7 rozważań, w których wołanie Kościoła zawarte w wielkich antyfonach adwentowych będzie się łączyć z tajemnicą sakramentów, a przez to co kilka dni przybliżać nas do przeżywania kolejnego Bożego Narodzenia w naszym życiu.

Dlatego jeśli chcesz śledzić tą ścieżkę duchowego przygotowywania się do Bożego Narodzenia śledź facebook’a i tę stronę w każdą niedzielę i czwartek adwentu – wtedy będziemy publikować kolejne rozważania. Pomocne będą następujące daty: 29 XI, 3 XII, 6 XII, 10 XII, 13 XII, 17 XII, 20 XII.

Każdy tekst składać się będzie z kolejnej wielkiej antyfony, sakramentu, krótkiego rozważania, w którym ujrzymy głębię tych dwóch skarbów Kościoła oraz prostego zadania.

Niech Ten, który jest Słowem wcielonym prowadzi nas przez czas Adwentu i udziela nam Swojego Ducha, abyśmy przygotowali Mu miejsce w naszych sercach.

Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie Diecezji Kieleckiej
Wspólnota Dwa Przymierza